OKÄND KONSTNÄR, olja på duk. Otydlig signatur. England.

Motiv från Betws-y-Coed, Welsh. "a Welsh cottage" 35,5x50 cm.

Obetydligt ytslitage. Liten Reva

Utropspris
2 000 SEK