FICKUR, 49 mm,

FICKUR, 49 mm,

silver, nyckeldragare, engelsk spetsankargång, ca 1906.

Serienr 19839, Boettnr 19839, Boett stämplad Birmingham, W.H.H. William Hair Haseler

Bucklor.

Utropspris
2 000 SEK