VÄGGAPPLIQUER, ett par, 1900-talets början.

Brons. Två svängda ljusarmar med urnformade ljuspipor. Dekor av bockhuvud. Krönt av urna med girlander av lagerblad. Höjd 38 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK