874599

BOK, Cajsa Warg "Hjelpreda i hushållningen för unga fruentimer",1765.

Bok, cajsa warg "hjelpreda i hushållningen för unga fruentimer",1765.

Halvfranskt band. Fjärde upplagan. 17,5x10,5 cm.

Pärmen med hårt slitage, skador. Ej genomgången.

Utropspris
1 500 SEK