Jakaranda. Rak form i tre delar. Hurtsar med bakomliggande hyll- och lådinredning. Längd 144, bredd 75, höjd 76 cm. Nyckel finns.
Ojämt blekt skiva. repor, slitage, hårdare slitage på fotställningen.
CITES-intyg finns.