PARTI SILVER, 4 delar, omkring sekelskiftet 1900, vikt 469 gram.

Gräddkanna samt sockerskål, Österrike-Ungern. Ask, på locket figurscen i releif, George Nathan & Ridley Hayes, Chester. Ett par äggkoppar, delvis förgyllda, Turkiet. Längd ca 5- 11 cm.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
1 500 SEK