PARTI SILVER, 4 delar, omkring sekelskiftet 1900, vikt 469 gram.
Gräddkanna samt sockerskål, Österrike-Ungern. Ask, på locket figurscen i releif, George Nathan & Ridley Hayes, Chester. Ett par äggkoppar, delvis förgyllda, Turkiet. Längd ca 5- 11 cm.
Sedvanligt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.