BARGLOB, 1900-talets senare del.

I for av jordglob. Gångjärnsförsett lock med bakomvarande inredning. Diameter ca 64, höjd ca 101 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Utropspris
2 500 SEK