BORDSDEKORATIONER, 2 st, silver, 1800-tal. Vikt ca 780 gram.

Ett hjulförsett skepp med oidentifierade stämplar (längd 17 cm) samt snäcka uppburen av delfiner med putto vid rodret, Garrard & Co, London, England (längd 14 cm).

Slitage. Kompletterade.

Utropspris
3 000 SEK