PARTI SKEDAR, 17 st, silver, Sverige, 1900-tal, vikt 810 gram.

Tre + två bordsskedar med dekor av hästhuvud. Fem bordsskedar med dekor av vapensköld. En + sex matskedar med dekor av hästhuvud.

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK