J TORSTRUP

KANNA, Silver, Oslo, Norge, 1900-talets början.

Höjd ca 29 cm. Vikt ca 578 g.

Konditionsrapport

Slitage. Senare gravyr.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497106 bukobject
    • 10497106 thumb
    • 10497107 thumb
    • 10497108 thumb
    • 10497109 thumb
    • 10497110 thumb
    • 10497111 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    3 611
    374 EUR
    402 USD

    Budhistorik (15 bud)
    421 apr 19:413611SEK
    6A21 apr 19:413411SEK
    421 apr 19:413300SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes