SKRIN 2 st, silver, 18/1900-tal.

Rektangulär form. Invändigt träinsats. Mått ca 14x8,5x4 cm och 14x8,5x3 cm. Total vikt ca 448 g.

Senare gravyr. Märken. Repor. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK