Möbler Stolar
877247

STOLAR, 4 st, troligen Italien, 1900-talets andra hälft.

Stolar, 4 st, troligen italien, 1900-talets andra hälft.

Brun skinnklädsel, kromad stomme.

Omfattande slitage. Förstärkning. Flertalet större fläckar. Torrsprickor. Skador.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
3 000 SEK