RESEBESTICK MED BALJA, troligen Grekland, 1800-tal.

Gaffel samt kniv. Dekor av niello och filigran med hölje av låghaltigt silver. Längd 38 cm.

Slitage. Smärre skador. Vissa delar saknas.

Utropspris
5 000 SEK