ERNESTO SERRA

(Italien, 1860-1915)
ERNESTO SERRA
(Italien, 1860-1915)

ERNESTO SERRA, olja på duk, signerad.

Kvinnoporträtt. Bildmått 59 x 40 cm.

Slitage. Fläckar. Hål. Smärre färgbortfall. Ställvis gulnad. Signatur ej synlig ramad.

Utropspris
4 000 SEK