Konst Grafik
878619

Ragnar Persson

(Sverige, Född 1980)
Ragnar persson, handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad 144/250.

RAGNAR PERSSON, handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad 144/250.

Motiv med vagn. Bildstlk 48 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK