OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Olja på duk, signerad Haudy?, omkring år 1900.

Soldat till häst. 50 x 40 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Färgbortfall. Retuscher. Dukskador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L33

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10381269 bukobject
    • 10381269 thumb
    • 10381270 thumb
    • 10381271 thumb
    • 10381272 thumb
    • 10381273 thumb
    • 10381274 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    8 200

    866 EUR
    922 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (62 bud)
    219 feb 22:498200SEK
    8A19 feb 22:498100SEK
    8A19 feb 22:498000SEK