OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Olja på duk, signerad Haudy?, omkring år 1900.

Soldat till häst. 50 x 40 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Färgbortfall. Retuscher. Dukskador.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10381269 bukobject
    • 10381269 thumb
    • 10381270 thumb
    • 10381271 thumb
    • 10381272 thumb
    • 10381273 thumb
    • 10381274 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    8 200
    850 EUR
    913 USD

    Budhistorik (62 bud)
    219 feb 22:498200SEK
    8A19 feb 22:498100SEK
    8A19 feb 22:498000SEK