RING med åttkantslipad diamant.

Diamant, ca 0,03 ct. 18K vitguld med svensk importstämpel. Storlek 17,25/54,5. Totalvikt ca 2,4 g.

Ställvis förlust av rodiumplätering. Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
18 000

ditt bud
Fair warning
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Fair warning
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK