GUNNAR NYLUND, figurin, stengods, Rörstrand, signerad och numrerad 110/200.

Paradisfågel. Höjd 31 cm.

Smärre slitage. Sprickor undertill, möjligen från produktionen.

Utropspris
3 000 SEK