BORD, stapelbara, 4 delar. Modell "Quattro Gatti", Mario Bellini för B & B Italia. 1960-tal.

Stomme i svartplast. Spelbara. Längd 48x48 samt 43x43.
Höjd 20-25 cm.

Slitage. Flertalet större fläckar.

Utropspris
3 000 SEK