Silver. Endast ring stämplad MK för Ystads Guldsmedsverkstad. Ring med storlek 16,25/51. Hänge med höjd 4,5 cm. Kedja med längd ca 49 cm. Total vikt 56,7 gram.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.