BESTICK, 61 delar, WA Bolin 1900-talets mitt/andra hälft silver vikt inkl blad av rostfritt stål ca 2800 g

Bestående av;
12 knivar (längd 21,5 cm),
12 smörknivar (längd 17 cm),
12 gafflar (längd 17,5 cm),
12 skedar (längd 18 cm),
12 skedar (längd 12,5 cm),
1 såssked (längd 17 cm).

Smärre slitage. Smärre fläckar. Anlöpningar. Repor.

Utropspris
17 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13