TOILETTEVÄSKOR, två stycken, 1900-tal

Innehållande etuier, flaskor, burkar, kammar med mera. Sju av glasflaskorna och etuierna i den större väskan med lock av silver. Väskornas mått längd 27, bredd 12, höjd 20 och längd 46, bredd 13, höjd 38 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK