TAKLAMPA
Art déco, 1930-tal.

Stomme av vitmetall. Nio ljuspunkter, kupor av glas. Diameter ca 50. Höjd 52-105 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad, ny stickkontakt krävs. Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H33

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10387501 bukobject
    • 10387501 thumb
    • 10387481 thumb
    • 10387482 thumb
    • 10387483 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    7 400

    781 EUR
    832 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (43 bud)
    11A18 feb 15:557400SEK
    1218 feb 15:557200SEK
    11A18 feb 15:557000SEK