KAFFESERVIS, porslin, "Gold Fan", Royal Copenhagen. 31 delar.
12 assietter, 3 kakfat, kaffekanna med lock, sockerskål med lock, 12 kaffekoppar med 11 fat, gräddkanna, två buljongkoppar med 9 fat. Kaffekannans höjd 22 cm.
1:a och 2:a sortering. Slitage. Smärre nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.