COLLIER med odlade pärlor samt lås i silver.

Ø ca 7,05-7,45 mm. Låset stämplat 'JKa'. Längd ca 84 cm.

Mindre ojämnheter i formen av odlade pärlorna. Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK