Design
881870

Claesson Koivisto Rune

(Sverige, Since 1995)
Claesson Koivisto Rune
(Sverige, Since 1995)

CLAESSON KOIVISTO RUNE, 6 st karmstolar, Mono Light för Offecct, 2000-tal.

Stapelbara. Fast stoppad klädsel samt med förkromad metallställning. Sitthöjd ca 46 cm. Märkta.

Bruksslitage. Smärre fläckar. Missfärgade. Skrapmärken.

Utropspris
1 500 SEK