Sköldformad stoppad ryggbricka, skuren kröndekor. Fast stoppad klädsel med djuphäftning. Framben på hjultrissor. Bredd 64 cm, sitthöjd 42 cm, total höjd 103 cm.
Ställvis slitage och skador. Flertalet större fläckar. Ett hjul skadat.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.