Henri-Théodore Fantin-Latour

(Frankrike, 1836-1904)
Henri-Théodore Fantin-Latour
(Frankrike, 1836-1904)

HENRI-THÉODORE FANTIN-LATOUR, olja på duk, signerad

"Scène de I´Opéra: duo des Troyens". 31 x 23 cm.

Retuscher. Krackelyr. Ytslitage.

Proveniens

Sothebys ,12 november 2008, auktionsnummer 252.

Utropspris
60 000 SEK