HENRI-THÉODORE FANTIN-LATOUR

Olja på duk, signerad.

"Scène de I´Opéra: duo des Troyens". 31 x 23 cm.

Konditionsrapport

Retuscher. Krackelyr. Ytslitage.

Proveniens
Sothebys ,12 november 2008, auktionsnummer 252.
Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439171 bukobject
    • 10439171 thumb
    • 10439170 thumb
    • 10439168 thumb
    • 10439169 thumb
    • 10439167 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 60 000 SEK

    Slutpris

    62 000
    6 505 EUR
    7 024 USD

    Budhistorik (12 bud)
    626 mar 19:0262000SEK
    7A26 mar 19:0160000SEK
    626 mar 19:0158000SEK
    Acceptpris på 50 000 SEK uppnåddes