ASK MED LOCK

Glas, Frankrike 1900-talets första hälft.

Svart glas med mässingsmontering. Rektangulär form. Längd 11 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 800
    183 EUR
    224 USD

    Budhistorik (7 bud)
    514 jan 09:431800SEK
    4 9 jan 23:271700SEK
    1A 9 jan 23:271601SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes