ASK MED LOCK

Glas, Frankrike 1900-tal.

Äggformad. Grönblå glasmassa med förgylld mässingsmontering. Höjd 15 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 500
    156 EUR
    182 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    421 jul 01:521500SEK
    320 jul 00:581200SEK
    218 jul 10:421000SEK