ASK MED LOCK

Glas, Frankrike 1900-talets första hälft.

Ljusgult glas. Cylindrisk form, förgylld hänkel och lockknopp. Höjd 21, bredd 16 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    401
    41 EUR
    48 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    325 jul 15:11401SEK
    225 jul 14:29350SEK
    120 jul 06:30300SEK