Varierad dekor av fiskar och undervattensdjur. Längd 26 cm. Design no 1 (2 st), 2, 3 (2st), 4, 5 och 7.
Smärre slitage. En tallrik med kantnagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10