FÅTÖLJER

Ett par, 1940-tal.

Svängd rygg med dekorknappar. Genombrutna solfjäderformade armlän. Fast stoppad klädsel. Bredd 70 cm, sitthöjd 40 cm, total höjd 90 cm.

Konditionsrapport

Ställvis slitage och märken. Fläckar

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10378429 bukobject
    • 10378429 thumb
    • 10378425 thumb
    • 10378426 thumb
    • 10378428 thumb
    • 10378427 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    271
    EUR
    2 582 SEK
    292 USD

    Budhistorik (7 bud)
    317 feb 17:42271EUR
    2A17 feb 17:42251EUR
    217 feb 17:40221EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes