JOUKO BERGQVIST, serigrafi, signerad och daterad 67, numrerad 9/20.
"Kesä" (Sommar). Passepartout 63 x 44,5 cm.
Något vågigt papper. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
150 EUR