MATTA

Rölakan, signerad SH (Svensk Hemslöjd), ca 304 x 201 cm.

Geometriskt mönster i övervägande gula och grå melerade färger.

Konditionsrapport

Slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Mathias Malmqvist

Mathias Malmqvist

+46-761 262156
mathias.malmqvist@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10417820 bukobject
    • 10417820 thumb
    • 10417818 thumb
    • 10417819 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 102
    325 EUR
    351 USD

    Budhistorik (8 bud)
    4A24 mar 21:193102SEK
    124 mar 21:192902SEK
    422 mar 14:322401SEK