JONAS ÅKERSTRÖM

Teckning, signerad och daterad Roma 1793.

Inför domarna. Passepartout 26 x 38,5 cm.

Konditionsrapport

Gulnad, åldersrelaterat slitage. Små fläckar. Smärre veck. Ej examinerad ur ram.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439191 bukobject
    • 10439191 thumb
    • 10439192 thumb
    • 10439189 thumb
    • 10439190 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    260
    EUR
    2 478 SEK
    280 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    421 mar 13:12260EUR
    421 mar 13:10240EUR
    421 mar 13:09220EUR