PIETER GERARDUS SJAMAAR

Olja på pannå, signerad.

Interiör, 27,5x37,5 cm.

Konditionsrapport

Krackelerad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss