PIETER GERARDUS SJAMAAR

Olja på pannå, signerad.

Interiör, 27,5x37,5 cm.

Konditionsrapport

Krackelerad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439120 bukobject
    • 10439120 thumb
    • 10439121 thumb
    • 10439118 thumb
    • 10439119 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    250
    EUR
    2 411 SEK
    268 USD

    Budhistorik (6 bud)
    4A21 mar 13:08250EUR
    521 mar 13:08250EUR
    421 mar 12:42220EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes