PARTI SILVER, 6 delar, bl C G Hallberg, Stockholm1955. Vikt ca 781 gram.

Samtliga av svensk tillverkning 1900-tal. 5 delar av CG Hallberg, Stockholm. Bestående av 3 pokaler och 3 skålar. Höjd ca 4-15 cm.

5 delar med gravyrer. Små repor. En skål med buckla.

Utropspris
2 500 SEK