Samtliga av svensk tillverkning 1900-tal. 5 delar av CG Hallberg, Stockholm. Bestående av 3 pokaler och 3 skålar. Höjd ca 4-15 cm.
5 delar med gravyrer. Små repor. En skål med buckla.