TAKLAMPA/SKENA
1900-talets andra hälft.

Mässing. Längd 374 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Lindeman Morris

Anna Lindeman Morris

+46-722 346747
anna.lindeman-morris@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10381328 bukobject
    • 10381328 thumb
    • 10381333 thumb
    • 10381334 thumb
    • 10381335 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    5 700

    601 EUR
    641 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (39 bud)
    13A19 feb 19:545700SEK
    1119 feb 19:545500SEK
    1319 feb 19:474900SEK