SKÄNK, 1800-talets mitt.

SKÄNK, 1800-talets mitt.

Målad. Uppsats med tråg. Två lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 125, djup 51, höjd 120 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Renoverad. Torrsprickor. Delvis maskstungen.

Utropspris
5 000 SEK