SKÄNK

1800-talets mitt.

Målad. Uppsats med tråg. Två lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 125, djup 51, höjd 120 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Renoverad. Torrsprickor. Delvis maskstungen.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10384981 bukobject
    • 10384981 thumb
    • 10384982 thumb
    • 10384983 thumb
    • 10384984 thumb
    • 10384985 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    5 800
    608 EUR
    657 USD

    Budhistorik (21 bud)
    518 feb 21:265800SEK
    218 feb 21:265600SEK
    5A18 feb 21:255400SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes