KRYDDSTÄLL, porslin, 1900-talets mitt.

12 stycken utdragbara behållare i porslin. Bland annat för kaffe, kanel, potatismjöl med mera. Fack av trä. Märkta import. Bredd 32, höjd 37 cm.

Slitage. Smärre nagg.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

263A. Lena Cronqvist, "Den röda tråden".
Utropspris
800 000 - 1 000 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK