MINKPÄLS.

MINKPÄLS.

Fastsättning med hakar, två sidofickor.
Rygglängd 111 cm, armlängd 60 cm, bystvidd 104 cm. Storlek ca 36/38.

Bruksslitage. Fodret med lagningar.

Utropspris
400 EUR