WALTER HIRSCH, fotografi signerad Walter Hirsch och daterad 82 a tergo.
Med dedikation "Till Alexis" a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 22 x 30,5 cm. Bladstorlek 30 x 40,5 cm.
Monterad på passepartout med tejp längs alla sidor på bildens baksida.
Obetydlig ytsmuts.
Bilden är i god kondition.