11 tekoppar med fat (varav två fat med nagg) 12 assietter Tekanna Kaffekanna Gräddsnipa Sockerskål Stort upplägningsfat, diam 36,5 cm.
Två tefat med nagg.En extra assiett, andrahandsproduktion, medföljer. Bruksslitage.