VINGLAS

8 st, Nordeuropa 1800-talets början.

Fasetterad kuppa på rund fot, förgylld dekor. Höjd 15-16 cm.

Konditionsrapport

Snarlika. Slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V6

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10394223 bukobject
    • 10394223 thumb
    • 10394221 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    7 dagar 4 timmar

    Utropspris: 800 EUR

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 30 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)