Étienne COUVERT

(Frankrike, Född 1856)
Étienne COUVERT
(Frankrike, Född 1856)

ÉTIENNE COUVERT, olja på du, signerad.

"Arnemuiden, Holland". 20,5 x 30 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK