LAMPKUPOR, 4 stycken, glas, 1900-talets början.

Frostade med slipad dekor. Den stora kupan med diameter 28 cm. De tre mindre höjd 18 cm.

Smärre slitage. Obetydligt nagg.

Utropspris
1 500 SEK