BYRÅ, 1800-talets början

BYRÅ, 1800-talets början

Fyra utdragbara lådor, översta lådan med fackinredning. Runda nyckelskyltar med rosettband. Bredd 111 cm, djup 51 cm, höjd 89 cm.

Ställvis slitage. Lagningar.

Utropspris
500 EUR