PAULI LUUKKONEN

Olja på duk, signerad.

Landskap. 25 x 30,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439149 bukobject
    • 10439149 thumb
    • 10439155 thumb
    • 10439147 thumb
    • 10439148 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    45
    EUR
    433 SEK
    48 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2A20 mar 06:1445EUR
    320 mar 06:1440EUR
    219 mar 17:0835EUR