SIDOBORD

Haslev Danmark 1900-talets andra hälft.

Ek, kvadratiskt, etikettmärkt, längd 59, bredd 59, höjd 50 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G10

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10396256 bukobject
    • 10396256 thumb
    • 10396255 thumb
    • 10396257 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss